Łączymy wszystkie obszary analizy, projektowania i innowacji budując biznes naszych klientów.

Derstone i DRS PR tworzą, projektanci i eksperci z wieloletnim doświadczeniem z obszaru brandingu, custom publishing,  content marketingu oraz wzornictwa przemysłowego i strategii marki.
Pracujemy z małymi jak i dużymi firmami. Oferujemy kompleksowe rozwiązania  marketingowe, wzornicze i reklamowe oraz doradztwo biznesowe dla firm. Zbudowaliśmy z sukcesem wiele marek i produktów wykorzystując potencjał klientów i nasze doświadczenia.

Nasze usługi


Branding

Projektujemy i wprowadzamy na rynek nowe marki lub optymalizujemy działania już istniejących. Działamy kompleksowo – od przygotowania strategii po identyfikacje graficzną. Kreujemy świadomość marki i utrwalamy ją umysłach konsumentów.

Web Design

Tworzymy strony, serwisy internetowe, sklepy i aplikacje wykorzystując najnowsze technologie informatyczne, które skutecznie budują biznes i wizerunek online.

Industrial Design

Projektujemy i wdrażamy do produkcji rynkowe produkty wykorzystując metodę Design Thinking. W naszym zespole pracują projektanci, psycholodzy biznesu, antropolodzy i specjaliści od strategii produktu.

drs-pr-custom-publishing-1

Custom Publishing i Content Marketing

Tworzymy firmowe blogi i internetowe e-gazety. Wykorzystujemy blogi i e-gazety do budowy wizerunku firm, zwiększając im sprzedaż produktów lub usług przy jednoczesnym tworzeniu lojalnej społeczności w internecie. Dynamicznie tworzymy długofalową strategię i treści w różnych językach. Prowadzimy redakcję blogów i e-gazet oraz profile portali społecznościowych. Budujemy i obsługujemy portale internetowe. Zobacz stronę DRS PR DRS PR Content Marketing

Dlaczego warto z nami pracować?

Już od wielu lat tworzymy z sukcesem marki, produkty, internetowe wydawnictwa i kontent dla naszych klientów. Umów się na spotkanie tel. 504 455 825.